10. septembar 2018. godine

Manifestacija Dani evropske baštine

U okviru manifestacije Dani evropske baštine, koja će trajati od 10. septembra do 7. oktobra 2018. godine, JP Pošta Srbije će u PTT muzeju ( Majke Jevrosime 13) organizovati izložbu poštanskih maraka „Kulturno nasleđe na umetničkoj minijaturi“, a izložba: „Rista Prendić poslednji srpski tatarin - 95 godina PTT muzeja“ će i dalje biti u toku. Obe izložbe će biti dostupne posetiocima tokom trajanja manifestacije, radnim danima od 10 do 15 časova. U subotu 22. septembra 2018. godine od 12 do 13 časova biće organizovana Dečja radionica „Kako nastaje poštanska marka“, a 6. oktobra 2018. godine od 12 do 13 časova će biti organizovana dečja radionica : „Napiši i pošalji pismo voljenima“. Ulaz u muzej je, kao i inače, besplatan za sve posetioce.