13. novembar 2018. godine

TRIBINA "KULTURA PUTEM POŠTE" sreda 5.12.2018. tema: „FOTONAPONSKE ELEKTRANE“- UPOTREBA SOLARNE ENERGIJE

Na tribini "Kultura putem pošte" u sredu 5. decembra 2018.godine u 18.30 časova održaće se predavanje iz ciklusa "ZELENE TEHNOLOGIJE - SOLARNA ENERGIJA", na temu: "FOTONAPONSKE ELEKTRANE". Šira tema predavanja je : "Primena autonomnog i mrežom povezanog fotonaponskog napajanja potrošača u Srbiji". Predavač će biti prof. dr Zoran Nikolić, vanredni profesor univerziteta, sa Instituta tehničkih nauka SANU. Predavanje će biti održano u PTT muzeju u Beogradu , ul. Majke Jevrosime br.13. U muzičkom delu programa učestvuje mešoviti hor KUD-a „Đoka Pavlović“. Organizator , urednik i voditelj programa je Željko Sarić, viši kustos PTT muzeja. Ulaz je slobodan. Srdačno Vas očekujemo!