9. januar 2019. godine

Tribina "Kultura putem pošte"- Omaž Nikoli Tesli u četvrtak 17.01.2019. u 19.30h

Povodom 76-te godišnjice od Tesline smrti na tribini "Kultura putem pošte" održaće se: Omaž Nikoli Tesli. Tim povodom predavanje će održati prof. dr Jovan Cvetić, redovni profesor Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu, na temu: "Teslin bežični sistem". Predavanje će biti održano u četvrtak 17. januara 2019. godine u 19.30 časova u PTT muzeju u Beogradu , ul. Majke Jevrosime broj 13. U muzičkom delu programa učestvuje izvorna pevačka grupa KUD-a „Đoka Pavlović“. Urednik i voditelj programa je Željko Sarić. Ulaz je slobodan. Srdačno Vas očekujemo.