22. april 2021. godine

Akademska karijera Mihajla Pupina, 27.04.2021.g. u 18.00h online live

Poštovani prijatelji, povodom pokretanja novog serijala predavanja na tribini „Kultura putem pošte“, u PTT muzeju pozivamo Vas da se pridružite praćenju predavanja na onlajn platformi Teams. Naime, predavanja će se dok traju epidemiološke mere održavati online live , a takodje će posetioci predavanja na kraju moći i da se uključe sa komentarima i pitanjima predavaču. Kao prvo predavanje biće organizovano prošlogodišnje otkazano predavanje na temu „Akademska karijera Mihaila Pupina“, a predavač će biti prof.dr Dušan Drajić, redovni profesor Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu. Predavanje je zakazano za 27.april 2021.g. u 18.00h. Ukoliko ste zainteresovani pošaljite nam Vašu e - mail adresu. 1. Prvo je potrebno po prispeću pozivnog mejla prihvatiti poziv za učešće na sastanku- predavanju na opciju accept. 2. Molim Vas ukoliko imate prijatelje koji su zainteresovani za temu o Pupinu, da im prosledite ovaj mejl za učešće i onlajn posetu ovom predavanju. 3. Kada dođe vreme za predavanje , a to je u utorak 27.aprila u 18.00 h , pet minuta pre početka predavanja pojaviće Vam se prozorčić na monitoru sa podsetnikom za predavanje i tada treba kliknuti na opciju JOIN. Srdačno Vas očekujemo! Željko Sarić, Urednik tribine „Kultura putem pošte“